HC Karcher - Halex 5 : 4

17.11.2013 23:28

Hezká neděle......

Halex je pro nás vždycky nepříjemným soupeřem. Prostě na ně nějak neumíme hrát. Dnes se nám ale konečně zadařilo.

Začátek byl opravdu rychlý. Už po pěti minutách to bylo 1:1. A měli jsme smůlu - dvakrát vyloučení za špatné střídání a taky štěstí - nedostali jsme gól.

Utkání bylo velmi vyrovnané a i když se soupeř hodně zlobil na sudí, myslím si, že tentokrát pískali dobře. A na obě strany.

Ve třetí třetině se nám podařilo odskočit na 5:3 a vypadalo to dobře. Halex ale hodně zlobil a musím přiznat, že jsme měli i hodně štěstí. To co soupeř nedal, bylo někdy až trestuhodné. Naštěstí pro nás. Ve finále jsme nakonec vítězství 5:4 uhájili a to i díky hodně obětavým výkonům všech hráčů.

Obětavé výkony předváděl hlavně Marťas, Pavel, Jirky Hoha, Mechy atd., atd.. Prostě super kolektivní výkon. Díky kluci.