Kaspo - Karcher 3 : 4

29.09.2013 22:53

První zápas sezony je za námi. A úspěšně.

Ale od začátku. Obě mužstva nastoupila s odhodlání předvést co nejlepší výkon. Nám se podařilo vstřelit první branku, ale nic to neznamenalo. Kaspo hrálo tvrdě a přistupovalo k nám hodně rychle a bez respektu. Chvílema jsme neměli proti jejich hře a hlavně proti jejich zákrokům odpověď. Rozhodčí toho dost tolerovali a i díky našim nevyužitým šancím jsme po 2.třetině prohrávali 2:1.

Instrukce z kabiny ale zněly jasně - vstřelit 3 góly a měli bychom vyhrát. V závěrečné třetině, ostatně jako po celý zápas, nás hodně podržel v brance Max, a i když jsme dostali ještě jednu branku, úkol mužstvo splnilo - podařilo se nám vstřelit 15 sekund před koncem vítěznou branku. Nakonec jsme tedy - i se štěstím - vyhráli a Pavel slavil svůj den se dvěma brankami.

A rozhodčí? Nechci je moc kritizovat, ale měl jsem dojem, že je to nebaví a pískali to nějak od boku.