Zápas HC Karcher - SG Rožmitál 4 : 1

26.02.2013 07:47

Dost vypocené 2 body. Do zápasu jsme nastoupili sice ve 13-ti, ale bez našich opor Honzy Prďky a Křiviho. Ale jako příjemné překvapení se v naší bráně objevil Tobolka a tak jsme nastupovali celkem v klidu. V začátku utkání jsme se stále nemohli chytit a naprosto jsme se podvolili hře soupeře. Přesto jsme po první třetině vyhrávali 3:1 a to především skvělé bombě Venci a důslednosti Jirky Sedliho. Druhou třetinu jsme hráli "do kopce" a taky to tak vypadalo. Vstřelili jsme jenom jeden gól a především díky Tobolkovi v bráně jsme stále vedli. Měli jsme sice dost vyloženek, ale nějak nejsme schopni.....Třetí třetina byla sice v dobrém tempu, ale opět bez střelecké potence. Takže si alespoň opět zachytal Pavel a vůbec si nemohl stěžovat na nedostatek práce. Jeětě jednou díky.

Jinak kluci ze Staré gardy hráli prima zápas a byli nám více než rovnocenými soupeři. A i když byla nějaká vyloučení, utkání probíhalo bez jakýchkoliv nečistých zákroků. A toho si já osobně cením nejvíc. Doufám, že i když Rožmitálští prohráli, zahráli si dobrý hokej.